Kontakt

PUREKO SP. Z O. O.

ul. Inwestycyjna 18
42-300 Myszków
tel. (34) 313 16 87
fax (34) 347 09 85

NIP 637-214-27-45
REGON 120880962
KRS 000326160

Obsługa Klienta

e-mail: biuro@pureko.pl

Składanie zamówień

e-mail: zamawiam@pureko.pl

Joanna Gocek

biuro obsługi klienta

tel. 883006995
e-mail: j.gocek@pureko.pl

Małgorzata Kaczmarczyk

biuro obsługi klienta

tel. 34 3131687
e-mail: m.kaczmarczyk@pureko.pl

Anita Bialik

Asystent dyrektora handlowego, biuro obsługi klienta

tel. 883430640
e-mail: a.bialik@pureko.pl

Grzegorz Nawrocki

Przedstawiciel Handlowy

tel. 530931099
e-mail: g.nawrocki@pureko.pl

Piotr Lenczowski

przedstawiciel handlowy

tel. 728430525
e-mail: p.lenczowski@pureko.pl

Marcin Jackowski

menedżer ds. klientów strategicznych

tel. 690042101
e-mail: m.jackowski@pureko.pl

Rafał Buraczyński

dyrektor handlowy

tel. 883757240
e-mail: r.buraczynski@pureko.pl

NAPISZ DO NAS

Jeśli interesuje Cię oferta, chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów, rozpocząć współpracę, napisz do nas, a my odpowiemy lub skontaktujemy się telefonicznie w możliwie jak najkrótszym czasie